{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
7 decades 7 Icon
2010
The GANT Varsity Jacket

Tarihten örgü

Kökenleri İrlandalı balıkçıların giydiği kazaklara kadar uzanıyor, ancak bugün burgu örgü dünya çapında popüler.

2010'lar: Her şey #küresel oluyor.

Siber dünyada, hashtaglerin gücü ele almasıyla, telefonlarımız aracılığıyla protesto ve politika konuları cebimize geliyor.
Siber dünyada, telefonlarımız hashtag'lerin yeni iktidara gelmesiyle protesto ve politikaları cebimize getiriyor. Gerçek dünyada, iklim değişikliğine ilişkin endişeler yoğunlaşarak sürdürülebilir bir yaşam sürdürmenin önemi konusunda farkındalık yaratıyor.

CD’leri hatırlıyor musunuz?

2014 yılında müzik indirme işlemlerinden elde edilen gelir ilk defa CD satışlarından üstün gelmiştir. İstediğiniz bir şeyi, istediğiniz zaman indirebileceğiniz bir düzende neden CD satın alasınız ki?

Raflarda

Genç yetişkin kurgularının başarısı, yaşça daha büyük yetişkinlerin, gençlere yönelik kitap okumanın utanç verici olmadığına dair karar vermesinde ortaya çıkıyor.

Filmlerde

Yenilmezler, Galaksinin Gardiyanları ve James Bond, hepsi gişedeki tanınmış yüzlerden… Yeni gelenler arasında Katniss Everdeen’ı da unutmamak lazım.

7 decades 7 Icon
Seven decades
Seven icons
Videoyu izle

GANT, Button-Down Gömlek, Varsity Ceket ve Chino Pantolon dahil yedi ikonla yetmiş yıllık Amerikan Spor Giyim mirasını kutluyor.

Keşfet