{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
7 decades 7 Icon
1980
Rugger

Rugger

Tarzını Aşan Tasarım Rugger, rugby oyununda köklerini aşıyor ve bugünkü modern Amerikan Spor Giyiminde lider bir rol oynuyor.

1990lar: Dünya bağlantıya geçiyor

Bill ve Hillary Clinton Beyaz Saray'da, Ross ve Rachel (ve arkadaşları) televizyonda, Berlin'de bir duvar düşüyor ve internet dünyayı birbirine bağlıyor. Orta Doğu'da çatışma var ve “siyasi doğruluk” hakkında tartışılacak bir şey olduğu için bir kültür savaşı var.

Kitapçılarda

1994 yılında Amazon adında yeni bir web sitesi internet üzerinden kitap satmaya başladı. Birkaç yıl sonra, genç bir büyücü hakkında yazılmış bir kitap yüzyılın yayıncılık olayı haline gelecekti.

Sinemalarda

Bilgisayar tarafından oluşturulan özel efektler artık öyle gelişti ki, filmlerdeki Titanik'in batması ve dinozorların çılgına döndüğü bir tema parkı artık gerçeklikten ayırt edilemiyor durumda.

Dünya oturum açıyor

İngiliz bilim adamı Tim Berners-Lee , 6 Ağustos 1991'de bilgisayarların iletişim kurması için yeni bir yol buldu. Ayrıca bu yeni sistem için bir isim buldu: “Dünya Çapında Ağ (World Wide Web)”.

7 decades 7 Icon
Seven decades
Seven icons
Videoyu izle

GANT, Button-Down Gömlek, Varsity Ceket ve Chino Pantolon dahil yedi ikonla yetmiş yıllık Amerikan Spor Giyim mirasını kutluyor.

Keşfet
- - - - - -
Size Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?