{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
7 decades 7 Icon
1970
Chino Pantolon

Evrensel Tarz

Rahat ve şık Chino pantolonlar modern spor giyimin en önemli parçalarından biridir. Kullanım alanı çok geniş olan chinoları ister blazer ceket ve kravat ile daha ciddi ortamlarda, ister sade bir t-shirt ile sosyal hayatınızda kullanabilirsiniz.

1970ler: Skandallar, Kurtuluş Mücadeleleri ve Disko

Vietnam’daki savaş ve Washington’daki Watergate skandalıyla 1970’ler Amerikan masumiyetinin sona erdiğini gösterdi ve popüler kültür yeni kaçış yolları aradı. . Gişe rekorları kıran filmler ve televizyon şovları insanları eğlendirirken, disko ateşi Dünya’yı sarmaya başladı.

Kitapçılarda

"Love Story" den "Watership Down" a en çok satanlar büyük filmler olurken, " Alex Haley’s Roots: The Saga of an American Family ", 130 milyondan fazla sinema severin izleyeceği büyük bir hit oldu.

Sinemalarda

“The Towering Inferno“ ve “The French Connection“ izleyicinin nabzını yükseltti, ancak daha sonra, 1975'te “Jaws” gişe rekorları kıran yeni bir kategori ortaya çıkarttı.

Postanız Var!

1971'de bilgisayar bilimcisi Ray Tomlinson ilk e-postayı kendisine gönderdi. İçeriği çok heyecan verici olmayan emailde şu yazıyordu: “QWERTYUIOP.”

7 decades 7 Icon
Seven decades
Seven icons
Videoyu izle

GANT, Button-Down Gömlek, Varsity Ceket ve Chino Pantolon dahil yedi ikonla yetmiş yıllık Amerikan Spor Giyim mirasını kutluyor.

Keşfet