{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
7 decades 7 Icon
1980
Piqué Polo

Piqué Polo

Oyun, set ve maç Tenis forması olarak başlayan pololar hem saha içinde hem de dışında bir simge haline geldi. Klasik Piqué Polo sayı yapmaya devam ediyor.

1980’ler: Daha büyük ve daha hızlı

1980'ler, zıtlıklar ve çatışmaların yaşandığı bir dönem. Tarz olarak, büyük saçlar ve büyük vatkalar yeni bir iyimserlik yarattı. Müzik klipleri öne çıktı ve televizyonlar radyolardan çok daha önemli hale geldi. Soğuk savaşlar azaldı ve uluslararası ülke ilişkileri ısınmaya başladı.

Kitapçılarda

80'lerde her şey daha büyük. 1987 yılında bir roman olarak yayınlanmadan önce Tom Wolfe’un “The Bonfire of the Vanities” Rolling Stone dergisinde büyük sükse yarattı.

Sinemalarda

Luke Skywalker ve arkadaşları; Indiana Jones, Marty McFly, Ghostbusters ekibi ve Terminator dahil olmak üzere pek çok büyük 80’lerde ortaya çıktı ve hala etkilerini hissettiriyorlar.

VHS ve Keyif!

Herkes evde film izlemek ister. 1987'de evden elde edilen VHS kaset gelirleri, sinema gelirlerinin üstüne çıktı.

7 decades 7 Icon
Seven decades
Seven icons
Videoyu izle

GANT, Button-Down Gömlek, Varsity Ceket ve Chino Pantolon dahil yedi ikonla yetmiş yıllık Amerikan Spor Giyim mirasını kutluyor.

Keşfet