{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

İptal ve iade

Kullanılmamış ürünler için 14 gün içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu süre ürünün size teslim edildiği tarihten itibaren başlar.

Ürünün teslimine kadar olan süre içerisinde de cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. gant.com.tr’den aldığınız ürünleri Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

Ürün iadesini aşağıda belirtilen adımları dikkate alarak yapınız.

1. www.gant.com.tr'de yer alan "MyGANT" bölümünden "Siparişlerim"e gidin.

2. Kolay İade butonuna basın. İade etmek istediğiniz ürünü ve iade nedeninizi seçerek ilerleyin. (Birden fazla ürün satın aldıysanız iade edeceğiniz ürünü seçmeniz gerekmektedir.)

3. Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade edilecek ürün ve faturayı tek bir pakete koyun.

4. Paketi iade kargo kodunuz ile birlikte kargoya 7 gün içinde teslim edebilirsiniz. 7 günü geçirmeniz durumunda tekrar iade kodu alabilirsiniz.

Ürün iadesi yaptığınız zaman, “ürün inceleme” biriminden kabul onayı alındıktan sonra, para iadesi işlemi sipariş ödemesinde kullandığınız kartınıza gerçekleştirilir. Taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır.

Giriş yapmadan Misafir Üye olarak sipariş veren müşterilerimiz, iade etmek istedikleri ürünleri Yurtiçi Kargo 342041617 cari kodu ile ücretsiz olarak iadeye yönlendirebilirler.