{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Hakkımızda

MİRAS

Öğrenmeyi asla bırakma

GANT, basit bir fikirle yönetilen bir şirkettir: Öğrenmeyi asla bırakma! GANT’in mirası, 1949 yılında Bernard Gantmacher'in Connecticut kasabasında bir gömlek şirketi kurmasıyla doğmuş ve bu inançla şekillenmiştir.

ORİJİNAL GÖMLEK

1949'DA DOĞDU

GANT, serüvenine gömleklerle başladı ve onları her gün yeniden icat etmekten vazgeçmedi. 1949'da doğan GANT gömlekler, hem miras hem de tarih açısından zenginlikleriyle ön planda.

1907-1927

Uzun Yolculuğun Başlangıcı

GANT'in hikayesi, daha iyi bir yaşam arayışıyla Amerika'ya giden, aşık olan, başarıya ulaşan ve Amerikan tarzını değiştiren Ukraynalı bir çocukla başlar.

ORİJİNAL GÖMLEK

BİR AMERİKAN RÜYASI

GANT’in 1907-1968 yıllarından bu yana hikayesine eşlik edin ve, GANT’in Yaratıcı Yönetmeni Christopher Bastin ile tanışın.

1927-1949

GANT MARKASININ DOĞUŞU

Oğulları tarafından cesaretlendirilen Bernard Gantmacher, GANT Inc.'i kurar ve şirketin kendi etiketi altında gömlek üretmeye başlar.

1950S

RENK PATLAMASI

1950'lerde, GANT, cesur bir görünüm icat edene kadar- Oxford Renk Patlaması-, gömlek için geçerli olan renk beyazdı.

MID-1950S

KALİTE MARKASI

Gömleğin kuyruğuna damgalanmış bir gizli G, Amerikan erkek giyim tarihinin bir parçası haline gelir.

1949-1959

DOĞRU KİTLEYE ULAŞMAK

Marty ve Elliot, GANT ürünleri söz konusu olduğunda, sadece en iyinin kabul edilebilir olduğu konusunda ısrar ediyor.

1954-1959

NEW HAVEN & THE IVY LEAGUE LOOK

New Haven, Connecticut ve yakındaki Yale Üniversitesi'nden etkilenen GANT, Ivy League Look'u şekillendirmede önemli bir rol oynuyor.

1949-1960

GANT’İN İMZASI

The perfect roll, the locker loop, the box pleat, the back collar button and the button tab. Innovation is key for a company that is ahead of its competition. Mükemmel merdane, soyunma halkası, kutu pli, arka yaka düğmesi ve düğme sekmesi. Yenilik, rekabetin önünde olan bir markanın başarısının sırrıdır.

1960S

YALE CO-OP MAĞAZASI

GANT gömlek, Yale Co-op kampüs mağazasında sansasyon yaratır.

1949 AND ONWARD

AMERİKAN SPOR GİYİMİNE GİRİŞ

Ivy League'den American Sportswear'e, GANT, casual-smart bir görünümün tanımlanmasına yardımcı oluyor.

2004 VE SONRASI

EFSANEYİ BÜYÜTMEK

Daniel Craig’in Bond'u sekmeli tasmayı modaya geri getirmiş olabilir, ancak bağlantıyı mükemmel bir şekilde yerine oturtmak için düğme sekmesini icat eden, Q değil, Elliot Gant idi. GANT'ın Yaratıcı Direktörü Matthew Wood, neden bir geri dönüş yaptığını açıklıyor.

- - - - - -
Size Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?