{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

İNSAN


Yaptığımız her şeyin merkezinde insan var. Tedarikçilerimizden çalışanlarımıza ve müşterilerimize, bizi tanımlayan markanın arkasında ve yaptığımız her şeyin merkezinde insan var. Bu nedenle güvendiğimiz kişilere saygı duymak ve onları desteklemek bizim için çok önemlidir. Vizyonumuz, 2030 yılına kadar GANT'in tüm temas noktalarında eşitlik sağlamaktır. “Öğrenmeyi Asla Durdurma” inancına uygun olarak, kendimizi ve başkalarını sürekli eğiterek, insanlara gelişme ve tam potansiyellerine ulaşma fırsatları vermeye çalışıyoruz.


Bunun için üç hedef belirledik : Riskli ülkelerdeki fabrikaların %100'ü üçüncü bir tarafça denetlenecektir.2023 yılına kadar 1. kademedeki tüm tedarikçiler ve 2. kademedeki stratejik ortaklar için %100 şeffaflık sağlanacaktır.2023 yılına kadar tedarikçilerimizin ve stratejik iş ortaklarımızın %100’ünü sosyal uygunluk programlarına dahil etmektir.


GANT RESPECTFUL AND SAFE WORK REQUIREMENTS STRATEGY (pdf)

GANT PROMOTING NEVER STOP LEARNING STRATEGY (pdf)

GANT TRANSPARENT SUPPLY CHAIN STRATEGY (pdf)

GANT GENDER PAY GAP REPORT 2020 (pdf)- - - - - -
Size Nasıl Yardımcı
Olabiliriz?